BLOKRU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve o tribini

BLOKRU :: Sport :: Tribina

Go down

Sve o tribini Empty Sve o tribini

Post  DK** Wed Oct 22, 2008 6:20 pm

У овој теми остављате информације о трибини.
DK**
DK**
Grobar
Grobar

Posts : 86
Join date : 2008-10-21

Back to top Go down

Sve o tribini Empty Re: Sve o tribini

Post  DK** Wed Oct 22, 2008 6:21 pm

ITALIJA: POGINULA DVOJICA NAVIJACA JUVENTUSA

Sve o tribini Grb%20Juventusa%20bbc

Dva navijaca torinskog Juventusa poginula su u saobracajnoj nesreci koja se dogodila blizu grada Aoste u italijanskim Alpima.

Osim dvojice poginulih, u incidentu je povredjeno jos 30 fanova "stare dame", koji su se nalazili u autobosu kojim su krenuli put Torina, na vecerasnji mec treceg kola Lige sampiona - protiv madridskog Reala.

"Svi zaposleni u klubu, kao i igraci, zele da izraze najdublje saucesce porodicama preminulih navijaca", stoji izmedju ostalog u zvanicnom saopstenju Juventusa.

Klub je potvrdio da ce mec protiv Reala poceti minutom cutanja.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Извор: спортфм
DK**
DK**
Grobar
Grobar

Posts : 86
Join date : 2008-10-21

Back to top Go down

Sve o tribini Empty Re: Sve o tribini

Post  DK** Thu Oct 23, 2008 1:12 am

Navijači Borca osuđeni zbog rasizma

Sve o tribini 30147220848ff42e64a670219838309_big

Okružni sud u Čačku osudio je četvoricu navijača FK Borac na ukupnu kaznu od 4,5 godine zatvora zbog prebijanja tamnoputog fudbalera iz Gane Solomona Opokua.

Osuđeni su Darko Obrenović (22) i Milan Milosavljević (22) na po 18 meseci zatvora, Mladen Ikonić (24) na 14 meseci i Nikola Cvetković (21) na 10 meseci zatvora. Pored njih sud je osudio i Dragana Dragovića (25) iz Čačka na šest meseci zatvora, jer je uputio telefonske pretnje svedoku Dejanu Šerčiću, koji je posmatrao incident.


Četvorica navijača su 7. marta ove godine po završetku fudbalske utakmice izmedju Borca i Bežanije, u blizini stadiona vređali Opokua na rasističkoj osnovi, uz grube psovke i tukli ga.

Oni su mu tom prilikom govorili "Šta radiš ovde, crnčugo", "Umri crnac", "Crnčugo, stani da te bijemo" i psovali mu "crnačku majku".

Potom su ga tukli nogama i rukama nanevši mu lakše telesne povrede.

Fudbaler iz Gane spasao se preskočivši metalnu ogradu igrališta osnovne škole koja se nalazila u blizini, a ubrzo se pojavila patrola policije koja ga je zaštitila.

Nekoliko dana posle napada Opoku, koji je boravio u Čačku na probnoj igri u Borcu, napustio je Srbiju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Извор: Б92
DK**
DK**
Grobar
Grobar

Posts : 86
Join date : 2008-10-21

Back to top Go down

Sve o tribini Empty Re: Sve o tribini

Post  DK** Fri Oct 24, 2008 1:47 pm

Navijač vratio višak karata

Mnogo volim Partizan da bih profitirao od 43 ulaznice, kazao fan crno-belih

Pošteni navijač Partizana pod nadimkom Kića vratio je 43 pojedinačne karte za meč protiv Sampdorije, koje mu je blagajnik dao greškom. Naime, on je kupovao 10 kompleta za obe utakmice crno-belih u Ligi UEFA, ali je blagajnik svojom greškom podario Kići preko 43 ulaznice, koje u slobodnoj prodaji koštaju 53.750 dinara.
- Došao sam da kupim deset kompleta za sebe i svoje drugove, međutim, blagajnik mi je greškom dao 43 ulaznice za meč sa Sampdorijom. U prvi mah nisam ni primetio da u ruci imam toliki broj karata. Shvatio sam da nešto nije u redu tek kad sam drugovima podelio komplete, video sam da mi je ostalo 43 ulaznice viška. Ušao sam u kola, stigao do stadiona Partizana i blagajniku vratio ono što mi nije pripadalo - kazao je Kića za Kurir.
Veliki navijač crno-belih istakao je da nijednog trenutka nije razmišljao da može da profitira od ovoga, iako bi većina ljudi sigurno drugačije postupila.
- To mi nije ni palo na pamet. Da mi se to desilo i na Zvezdinom stadionu, isto bih uradio. Stvarno, nijednog trenutka nisam razmišljao da od ovih ulaznica mogu da profitiram. Mnogo volim Partizan, ali i sport, da bi tako nešto uradio. Blagajnik je, kad sam mu vraćao ulaznice, hteo da mi se na neki način oduži, ali ni to nisam prihvatio. Najvažnije da Partizan pobedi, sve ostalo je manje bitno - objasnio je pošteni navijač crno-belih.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Извор: Курир
DK**
DK**
Grobar
Grobar

Posts : 86
Join date : 2008-10-21

Back to top Go down

Sve o tribini Empty Re: Sve o tribini

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


BLOKRU :: Sport :: Tribina

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum